Ceny wszystkich produktów w sklepie EHEIMSUPPORT.PL są cenami brutto.

Dla Twojej wygody oferujemy różne formy płatności, wybierz najbardziej dogodną:

  1. Przelew - Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Dane do przelewu:

Numer rachunku bankowego: 04 1600 1068 0003 0102 0900 0001

Badis Sp z o.o. ul. Kochanowskiego 14c/5 01-864 Warszawa

  1. Gotówka przy odbiorze - Zapłać kurierowi w momencie odbioru zamówienia i przyśpiesz realizację zamówienia. To opcja dla Ciebie, jeżeli zależy Ci na najszybszej realizacji zamówienia.
  2. Szybkie płatności internetowe - Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty przez Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank lub kartę kredytową.

Uwaga! Niektóre karty płatnicze i kredytowe mogą nie posiadać opcji dokonywania płatności internetowych. W przypadku gdy karta nie posiada tej opcji, prosimy o skontaktowanie się z bankiem, który ją wydał i prośbę o autoryzację tego rodzaju kanału płatniczego